
Брелок із відкриванням і написом "I LOVE UKRAINE", метал, 10 х 3 см.
65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Б0041
- +380 (97) 967-21-03
Сувеніри та подарунки з українською символікою завжди нагадуватимуть про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і закордонником. Українська символіка сприятиме також вашому чудовому настрою. Підняти ваш патріотичний дух допоможуть наші українські сувеніри. А це величезний асортимент флажків і прапорів, вымпелов, магніти та брелки, українські стрічки, значки та брошки, браслети, фляги, які прийду до смаку вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках українського сувеніра. Ви можете купити прапорці та прапори, вимпели, магніти та брелоки, українські стрічки, значки, фляги з українською символікою, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Всі товари ви можете придбати гуртом і в роздріб. Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати вашій увазі великий асортимент українських подарунків і сувенірів.
Брелок з написом "I love Ukraine"
Матеріал: метал
Розмір:
Довжина — 10 см.
Ширина — 3 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Вага | 18 г |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Для готелів |
- Ціна: 65 ₴

