
Флажок України (прапорець) на машину, поліестер, 24 х 37 см.
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПА-УК
- +380 (97) 967-21-03
Сувеніри та подарунки з українською символікою завжди нагадуватимуть про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і закордонником. Українська символіка сприятиме також вашому чудовому настрою. Підняти ваш патріотичний дух допоможуть наші українські сувеніри. А це величезний асортимент флажків і прапорів, вымпелов, магніти та брелки, українські стрічки, значки та брошки, браслети, фляги, які прийду до смаку вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках українського сувеніра. Ви можете купити прапорці та прапори, вимипели, магніти та брелоки, українські стрічки, значки, фляги з українською символікою, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Всі товари ви можете придбати гуртом і в роздріб. Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати вашій увазі великий асортимент українських подарунків і сувенірів.
Флажок (прапорець) на машину.
Матеріал: поліестер
Розмір:
Ширина — 24 см
Довжина — 37 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прапор |
| Вид | Автомобільний |
| Тематика | Державна |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 24 см |
| Матеріал флагштока | Пластик |
| Довжина держака | 45 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 50 ₴
