
Шкатулка кругла ручний розпис діаметр 13,0 см віскота 4,5 см
740 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ПРШ 0639
+380 (67) 740-73-27
- +380 (97) 967-21-03
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штатулки розписані вручну з квітковими мотивами завжди нагадуватимуть про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і за кордоном. Київський розпис ручної роботи сприятиме також вашому чудовому настрою. Підняти ваш патріотичний дух допоможуть сувеніри розкладні вручну. Це художні роботи, які припадуть до смаку вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках сувеніра ручної роботи. Ви можете купити українську Київський розпис, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати великий вибір авторських подарунків і сувенірів ручної роботи.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках сувеніра ручної роботи. Ви можете купити українську Київський розпис, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати великий вибір авторських подарунків і сувенірів ручної роботи.
Дерев'яна скринька, розкладена вручну для зберігання ювелірних виробів і біжутерії. Чудовий подарунок для ваших близьких та друзів. Малюнки в асортименті.
Розмір:
Діаметр — 130 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика Сувенір |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | МДФ |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Тематика малюнка/форми | Квіти |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Велюр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴





