
Сітка "Авоська" для продуктів фіолетова довжина 60 см була у використанні . в'їв у вжитку
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: СА 04
+380 (67) 740-73-27
- +380 (97) 967-21-03
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для того, щоб зробити вигляд вашого подарунка або сувеніра ще більш показним, представляємо до вашої уваги пакувальні матеріали. А це пакети в патріотичним духом, з українською символікою або мотивами з традиційної вишивки або петриківського розпису, на яких зображені стародавні символи наших предків.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках упаковки. Ви можете купити паковання, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати великий вибір авторських подарунків і сувенірів.
шшшпакети з ручками в асортименті.
Материалл: картон
Ширина — 36 см
Довжина — 25 см
Глибина — 10.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Господарська сумка |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Підкладка | Ні |
| Ергономічні ручки | Так |
| Довжина ручок | 250 мм |
| Максимальна вага | 10 кг |
| Об`єм | 10 л |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



