
Сітка "Авоська" для продуктів жовтогаряча довжина 65 см, бувша у використанні
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: СА 03
+380 (67) 740-73-27
- +380 (97) 967-21-03
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Для того, щоб зробити вигляд вашого подарунка або сувеніра ще більш показним, представляємо до вашої уваги пакувальні матеріали. А це пакети в патріотичним духом, з українською символікою або мотивами з традиційної вишивки або петриківського розпису, на яких зображені стародавні символи наших предків.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках упаковки. Ви можете купити паковання, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати великий вибір авторських подарунків і сувенірів.
Сітка з ручками
Материалл: картон
Ширина — 36 см
Довжина — 25 см
Глибина — 10.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Ергономічні ручки | Так |
| Довжина ручок | 25 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Вживані |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


