
Прапор Центральноафриканської Республіки поліестер 14х23 см
25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: П3ЦР
- +380 (97) 967-21-03
Сувеніри і подарунки завжди будуть нагадувати про вас вашим близьким і друзям як в Україні так і закордоном. Наш сайт українскі сувеніри пропонує вам прапори країн світу. А це величезний асортимент: прапори на флагштоку , прапори в авто на присрсці , прапори настольні в кабінет , які обов'язково сподобаються вам і вашим друзям.
Вам не потрібно тратити дорогоцінний час в пошуках сувенірів. Ви можете купити прапорці і прапории, вимпели, магніти и брелки, ленти, значки, фляги з українскою символікою, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Всі товари ви можете купити оптом і в роздріб. Ми будемо раді виконати усі Ваші побажання і запропонувати вашій увазі великий асортимент українських подарунків і сувенірів.
Прапор Центральноафриканської Республіки на флагштоці.
Матеріал: поліестер.
Розмір: 14см * 23см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прапор |
| Вид | Ручний прапорець |
| Тематика | Прапори світу |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Флагшток |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 14 см |
| Довжина держака | 33 см |
| Матеріал флагштока | Пластик |
| Стан | Новий |
| Варіант друку | Одностороння |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
- Ціна: 25 ₴

