
Скринька різьба дерево груша 19,7х19,4х12,5 см у середині 14,5х14,3х6,8 см
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: ШСР36
- +380 (97) 967-21-03
Сувеніри та подарунки ручної роботи завжди нагадуватимуть про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і закордонному. Карпатські сувеніри зроблені вручну сприятимуть також вашому чудовому настрою. Підняти ваш патріотичний дух допоможуть розрізні подарунки та сувеніри. А це величезний асортимент настінних гумових тарілок, різних скриньках, черепахи и попільнички, курячі трубки и шахматы, обеги, свистульки та дудочки, які прийду до смаку вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках сувеніра ручної роботи. Ви можете купити сувеніри з Карпат, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати великий вибір авторських подарунків і сувенірів ручної роботи.
Скринька дерев'яна, виготовлена вручну. Прекрасний подарунок для ваших близьких. Суха різьба по дереву
Матеріал: дерево
Розміри:
Довжина — 19,7 см
Ширина — 19,4 см
Висота — 12,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Декоративне оформлення | Різьба |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 194 мм |
| Вага | 600 г |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
- Ціна: 1 450 ₴







