
Шатулка суха різь дерево груша 22,3х12,3х9,9 см усередині 18,1х9,1х5,0 см
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: ШСР26
- +380 (97) 967-21-03
Сувеніри та подарунки ручної роботи завжди нагадуватимуть про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і закордонному. Карпатські сувеніри зроблені вручну сприятимуть також вашому чудовому настрою. Підняти ваш патріотичний дух допоможуть розрізні подарунки та сувеніри. А це величезний асортимент настінних гумових тарілок, різних скриньках, черепахи и попільнички, курячі трубки и шахматы, обеги, свистульки та дудочки, які прийду до смаку вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках сувеніра ручної роботи. Ви можете купити сувеніри з Карпат, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати великий вибір авторських подарунків і сувенірів ручної роботи.
Скринька дерев'яна, виготовлена вручну. Прекрасний подарунок для ваших близьких. Суха різь для дерева, інкрустація бісером і металом.
Матеріал: дерево
Розміри:
Довжина — 22 см
Ширина — 12,3 см
Висота — 9,9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Декоративне оформлення | Різьба |
| Музична скринька | Ні |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 223 мм |
| Висота | 99 мм |
| Глибина | 123 мм |
| Вага | 450 г |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
- Ціна: 1 400 ₴








