
Лялька українка в національному костюмі 22х15 см
1 400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ЛУ002
- +380 (97) 967-21-03
Сувеніри та подарунки ручної роботи завжди нагадуватимуть про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і закордоном. Ляльки в національних українських костюмах, зроблених вручну, будуть сприяти також вашому чудовому настрою. Підняти ваш патріотичний дух допоможуть наші подарунки та сувеніри. А це: лялька українка, лялька козак, які прийду до смаку вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках сувеніру або подарунку. Ви можете купити сувеніри як колекційні ляльки, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати великий вибір авторських подарунків і сувенірів.
Лялька українка. Костюм виготовлений вручную. Прекрасний подарунок для ваших близьких.
Матеріал: порцеляна, тканина, інші матеріали.
Розміри:
Висота — 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 15 см |
| Вага | 150 г |
| Комплектація аксесуарами | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 1 400 ₴

