
Підставка під два прапорці , дерево , 6*6*3 см
22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ППД 02
- +380 (97) 967-21-03
Сувеніри та подарунки з українською символікою завжди нагадуватимуть про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і закордонником. Українська символіка сприятиме також вашому чудовому настрою. Підняти ваш патріотичний дух допоможуть наші українські сувеніри. А це величезний асортимент флажків і прапорів, вымпелов, магніти та брелки, українські стрічки, значки та брошки, браслети, фляги, які прийду до смаку вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках українського сувеніра. Ви можете купити прапорці та прапори, вимипели, магніти та брелоки, українські стрічки, значки, фляги з українською символікою, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Всі товари ви можете придбати гуртом і в роздріб. Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати вашій увазі великий асортимент українських подарунків і сувенірів.
Підставка під прапорець
Матеріал: дерево дуб
Розмір:
Довжина - 6 см , Ширина - 6 см , Висота - 3 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Аксесуар |
| Вид | Настільний |
| Тематика | Рекламна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Матеріал флагштока | Дерево |
| Довжина держака | 3 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 22 ₴


