
Прапорець (прапорець) ОУН-УПА з гербом на підставці, габардин, 14*23 см.
35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: П3ГТупаП
- +380 (97) 967-21-03
Сувеніри та подарунки з українською символікою завжди нагадуватимуть про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і закордонником. Українська символіка сприятиме також вашому чудовому настрою. Підняти ваш патріотичний дух допоможуть наші українські сувеніри. А це величезний асортимент флажків і прапорів, вымпелов, магніти та брелки, українські стрічки, значки та брошки, браслети, фляги, які припадуть до смаку вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках українського сувеніра. Ви можете купити прапорці та прапори, вимипели, магніти та брелоки, українські стрічки, значки, фляги з українською символікою, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Всі товари ви можете придбати гуртом і в роздріб. Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати вашій увазі великий асортимент українських подарунків і сувенірів.
Прапорець ОУН-УПА з гербом на підставці
Матеріал: габардин.
Розмір: 14см * 23см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прапор |
| Вид | Настільний |
| Тематика | Державна |
| Матеріал | Габардин |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 14 см |
| Особливості | Флагшток |
| Матеріал флагштока | Пластик |
| Довжина держака | 35 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 35 ₴


