
Прапорець (прапорець) ОУН-УПА в машину з присоском, поліестер, 10х15 см.
16 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: П2Н авто упа
- +380 (97) 967-21-03
Сувеніри та подарунки з українською символікою завжди нагадуватимуть про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і закордонником. Українська символіка сприятиме також вашому чудовому настрою. Підняти ваш патріотичний дух допоможуть наші українські сувеніри. А це величезний асортимент флажків і прапорів, вымпелов, магніти та брелки, українські стрічки, значки та брошки, браслети, фляги, які прийду до смаку вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках українського сувеніра. Ви можете купити прапорці та прапори, вимипели, магніти та брелоки, українські стрічки, значки, фляги з українською символікою, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Всі товари ви можете придбати гуртом і в роздріб. Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати вашій увазі великий асортимент українських подарунків і сувенірів.
Прапорець ОУН-УПА (прапорець) у машину з присоском.
Материалл: полиєстер
Розмір:
Ширина — 10 см
Довжина — 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прапор |
| Вид | Автомобільний |
| Тематика | Державна |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 10 см |
| Особливості | Присоска, Флагшток |
| Матеріал флагштока | Пластик |
| Довжина держака | 19 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 16 ₴
