
Прапор Оману поліестер 14х23 см
25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: П3О
- +380 (97) 967-21-03
Сувеніри та подарунки завжди нагадуватимуть про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і закордонному. Наш сайт українські сувеніри пропонує вам прапори країн світу. А це величезний асортимент прапори на флагштоку, прапори в автомобіль на присосці, прапори настільні в кабінет, які обов'язково сподобаються вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках сувенірів. Ви можете купити прапорці та прапори, вимипели, магніти та брелки, стрічки, значки, фляги з українською символікою, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Всі товари ви можете придбати гуртом і в роздріб. Ми раді виконати всі Ваші побажання й надати вашій увазі великий асортимент українських подарунків і сувенірів.
Прапорець Омана на флагштоку.
Матеріал: поліестер.
Розмір: 14см * 23см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Прапор |
| Вид | Ручний прапорець |
| Тематика | Прапори світу |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 14 см |
| Довжина держака | 33 см |
| Матеріал флагштока | Пластик |
| Варіант друку | Одностороння |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 25 ₴

