Сувеніри та подарунки з українською символікою завжди будуть нагадувати про вас вашим близьким і друзям як в Україні, так і закордоном. Українська символіка буде сприяти також до вашої відмінному настрою. Підняти ваш патріотичний дух допоможуть наші українські сувеніри. А це величезний асортимент флажков і прапорів, вимпелів, магніти та брелки, українські стрічки, значки та брошки, браслети, фляги, які прийдуть до смаку вам і вашим друзям.
Вам не потрібно витрачати дорогоцінний час у пошуках українського сувеніра. Ви можете придбати прапорці і прапори, вимпели, магніти та брелки, українські стрічки, значки, фляги з українською символікою, заглянувши в наш інтернет-магазин сувенірів і подарунків «Українські сувеніри». Всі товари ви можете придбати оптом і в роздріб. Ми будемо раді виконати всі Ваші побажання і надати вашій увазі великий асортимент українських подарунків і сувенірів.
Підставка під прапорець
Матеріал: пластик
Розмір:
Діаметр - 6 см
Висота - 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Аксесуар |
| Вид | Настільний |
| Тематика | Рекламна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Матеріал флагштока | Дерево |
| Довжина держака | 3 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 20 ₴



